Předmět činnosti

BIM software - certifikovaný stavební BIM software pro architekty a projektanty
 
BIM je způsob práce, resp. pracovní postupy a pracovní vztahy, kdy veškeré subjekty podílející se na životním cyklu stavebního díla, používají pro svou činnost i pro komunikaci s ostatními subjekty stejnou BIM databázi a s BIM software.
 
BIM je databáze, jež obsahuje informace o stavebním díle, resp. o jeho celém životním cyklu, od studie k demolici. Tato databáze je unikátní, jedinečná a aktuální. Obrazem této databáze jsou mimo jiné 3D model a 2D výkresy. Pakliže je databáze změněna změnou ve výkrese, 3D model v BIM software se automaticky aktualizuje a naopak.
 
BIM je zkratka pro Building Information Modeling (v češtině často uváděno jako informační model budovy). Někdo zkratku BIM interpretuje rovněž jako Building Information Management nebo Building Information Marketing.
 
„Standardní“ projektování s BIM software stojí na sdílení „standardních“ dokumentů“, například výkresová dokumentace či technické zprávy. Z podstaty věci to znamená, že musí komunikovat každý s každým a že zcela jistě se ne vždy pracuje s aktuálními informacemi. BIM software pro projektování je práce s jednou společnou databází informací. „Vytáhnu si to své, zpracuji to a vrátím do databáze“. Každý má vždy k dispozici aktuální data.
 
 
 
 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem BIM software, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze BIM software bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru BIM software pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé BIM softwareové řešení již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. BIM software dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti BIM software, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách BIM software.

Kontaktní údaje

Město:Praha 4
Ulice:Nad Obcí I 1392/2
PSČ:140 00
IČ:62907492
E-mail:cegra@cegra.cz
WWW:http://www.cegra.cz
Telefon:+420 257 310 090
Fax:

Leták