Předmět činnosti

vizualizace v architektuře - vizualizační systémy v architektuře

Twinmotion je program pro procházení se 3D prostorem a zpracování vizualizací pro architekturu. Umožňuje zabudovat projekt do dynamického prostředí (např. stromy reagují na vítr) a zkoumat jej v různých souvislostech. Twinmotion je kompatibilní s většinou 3D modelářů, BIM programů a VR headsetů. Přímá synchronizace s Archicadem a Revitem zajišťuje přenesení BIM modelu do virtuální reality na tři kliknutí myši. Twinmotion je k dispozici na obou platformách, MacOS a Windows.

Artlantis je samostatný vizualizační program v architektuře svými funkcemi a nástroji zaměřený na architekturu a design a svým ovládáním určený do rukou architektů, nikoli profesionálních vizualizátorů. Hlavními kritérii kvality programu jsou pro vývojáře, firmu Abvent, jednoduchost ovládání, co nejkratší čas pro nastavení projektu a rychlost výpočtu, přesto Artlantis (od verze 6) pracuje s fyzikálně přesným výpočtem. Artlantis 2019 je dodáván v jedné verzi, která sjednocuje dříve samostatné aplikace Artlantis Render pro zpracování statických obrázků a Artlantis Studio, jež rozšiřovalo možnosti Renderu o schopnost zpracování animací a virtuálních panoramat.

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů vizualizace v architektuře, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze vizualizace v architektuře bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru vizualizace v architektuře pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé řešení vizualizace v architektuře již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Vizualizace v architektuře dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti vizualizace v architektuře, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách BIM software.

Kontaktní údaje

Město:Praha 4
Ulice:Nad Obcí I 1392/2
PSČ:140 00
IČ:62907492
E-mail:cegra@cegra.cz
WWW:http://www.cegra.cz
Telefon:+420 257 310 090
Fax:

Leták