Předmět činnosti

bytové měřiče tepla - měření tepla v bytech

Instalace rozdělovačů topných nákladů pro měření teploty umožňuje rozúčtování i měření pepla v bytech a nákladů na vytápění dle skutečných spotřeb jednotlivých uživatelů. Díky tomuto “měření tepla“ tak uživatel uhradí pouze jím spotřebovanou energii. Udržuje si tak přehled o nákladech na topení a má navíc možnost využít našich poradenských služeb, díky nimž může své náklady na bytové měřiče tepla ještě více snížit.

Přestože bytové měřiče tepla nemohou automaticky ovlivňovat dodávku tepla, přispívají nezanedbatelným  způsobem k úsporám nákladů na https://www.mereni-tepla.cz/topeni. Slouží totiž jako motivační prostředek pro uživatele. Následné úspory, které “měřiče tepla“ dokáží na spotřebě ušetřit, pak mohou dosáhnout až 35% (v kombinaci s instalací TRV). Při neustále se zvyšující ceně tepla se instalace indikátorů nebo měřičů tepla jeví jako nejekonomičtější investice s návratností cca 1,5 roku a životností přístrojů cca 10 let.

 

Měřiče tepla - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem bytových měřičů tepla, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze bytové měřiče tepla bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru měření tepla a bytových měřičů tepla pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé systémy měření tepla a topných nákladů v bytech již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Bytový měřič tepla dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti bytové měřiče tepla, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Měřiče tepla

bytové měřiče tepla - měření tepla v bytech, bytové měřiče tepla montáž, instalace pro bytové měřiče tepla

Contact information

Město:Praha 6
Ulice:Slezanů 7
PSČ:169 00
IČ:48583391
E-mail:inmes@inmes.cz
WWW:http://www.inmes.cz
Telefon:+420 233 326 817, 233 336 833
Fax:+420 233 326 817

Leták