Předmět činnosti

elektrické hřebíkovačky - elektrické hřebíkovací pistole

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích v oblasti hřebíkovaček či hřebíkovacích pistolí ?

Pokud se zabýváte prodejem elektrických hřebíkovaček, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze elektrické hřebíkovačky bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru elektrické hřebíkovačky ro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé elektrické hřebíkovací pistole a hřebíkovačky již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Eelektrické hřebíkovačky dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti elektrické hřebíkovačky, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Nářadí.

Kontaktní údaje

Město:Praha 3, Žižkov
Ulice:Malešická 39
PSČ:130 24
IČ:00176966
E-mail:prodej@narexcon.cz
WWW:http://www.narexcon.cz
Telefon:+420 222 315 473
Fax:

Leták