Předmět činnosti

Tlaková čerpadla do kanalizace - čerpadla do kanalizace jsou určena pro čerpání znečištěných vod, močůvky, splašků, surových odpadních vod a hustých kalů s obsahem dlouhovláknitých a pevných částic z kanalizace do max. velikosti prům. 5 mm, s vyloučením písku, kovových třísek a jiných abrazivních částic

Čerpadlo do kanalizace lze výhodně použít pro čerpání odpadních vod v tlakových kanalizačních sítích, pro čerpání z jímek do gravitační kanalizace nebo ČOV

čerpadlo je určeno pro čerpání znečistěných a splaškových vod zejména z rodinných domků, malých bytových domů, provozoven, rekreačních zařízení apod.

čerpadlo není uzpůsobeno pro čerpání ubrousků z netkaných textílií, hadrů apod. 

Čerpadla do kanalizace - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem v oblasti čerpání znečištěných vod do kanalizací čili čerpadel do kanalizace, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze čerpadla do kanalizace bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru kanalizačních čerpadel pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivá čerpadla do kanalizace již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Produkty na čerpání znečištěných vod do kanalizace dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti čerpadlo do kanalizací, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslová čerpadla v záložce čerpadla do kanalizace.

Kontaktní údaje

Město:Praha 9 - Kyje
Ulice:Hamerská 536
PSČ:198 00
IČ:62578316
E-mail:cerpadla@sigmontpraha.cz
WWW:http://www.sigmontpraha.cz
Telefon:+420 281 861 722
Fax:

Leták