Předmět činnosti

Přečerpávače splašků - novovaná řada malých čerpacích stanic pro čerpání odpadní vody a splašku - různé typy pro různé způsoby připojení a různé teploty čerpané kapaliny

z umyvadla a splaškové vody z toalety

ze sprchového koutu, bidetu a umyvadla a toalety

pro závěsné toalety

z pračky, myčky nádobí, kuchyňského dřezu, koupací vany, sprchy nebo umyvadla

pod sprchový kout nebo umyvadlo

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

přečerpávače splašků - pokud se zabýváte prodejem systémů pro kompaktní přečerpávače splašků , kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze přečerpávače splašků bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru průmyslové přečerpávače splašků pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává kompaktní přečerpávače splašků  již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti přečerpávání splašků, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslová čerpadla v záložce čerpadla na splašky, kompaktní přečerpávače splašků.

Kontaktní údaje

Město:Praha 9 - Kyje
Ulice:Hamerská 536
PSČ:198 00
IČ:62578316
E-mail:cerpadla@sigmontpraha.cz
WWW:http://www.sigmontpraha.cz
Telefon:+420 281 861 722
Fax:

Leták