Předmět činnosti

Stavební čerpadla - čerpání průsakových vod na stavbách klade na stavební čerpadla do výkopu specifické nároky.  Obvykle se při stavebních a výkopových pracích snižuje hladina vody na minimum a tak stavební čerpadla pracují částečně vynořená. Pro dobré chlazení motoru jsou proto čerpadla konstruována s obtékaným pláštěm motoru.  U čerpadel také z důvodu nízké hladiny většinou není požadován plovák.

Důležitým požadavkem na stavební čerpadla je odolnost proti abrazi. Proto jsou často hydraulické části čerpadel vyrobeny ze speciálních materiálů nebo i pogumovány.

Také na odolnost utěsnění motorů stavebních čerpadel jsou kladeny značné nároky, čerpadla proto mívají dvojité mechanické ucpávky z tvrdokovu s olejovými komorami.

Stavební čerpadla mají obvykle přenosné provedení.

K čerpadlům nabízíme i příslušenství  - koncovky a spojky pro napojení hadic, ploché a požární hadice, dále elektroinstalační materiál pro jištění motorů čerpadel, hladinové spínání a ochranu proti chodu na sucho.

Společnost Sigmont Praha dodává a servisuje tato čerpadla stavebním firmám a půjčovnám stavební mechanizace dlouhodobě a máme proto i zpětnou vazbu, s jakými čerpadly mají zákazníci dobré zkušenosti.

 

 

stavební čerpadlo do výkopu - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů pro stavební čerpadla, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze stavební čerpadla bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru stavební čerpadla pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé stavební čerpadlo do výkopu již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Stavební čerpadlo do výkopu dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti stavební čerpadla, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslová čerpadla

Kontaktní údaje

Město:Praha 9 - Kyje
Ulice:Hamerská 536
PSČ:198 00
IČ:62578316
E-mail:cerpadla@sigmontpraha.cz
WWW:http://www.sigmontpraha.cz
Telefon:+420 281 861 722
Fax:

Leták