Předmět činnosti

tlaková nádoba - nádoba na tlak ​je v systémech pro zásobování vodou jedním ze základních kamenů pro kompletaci domácích vodáren, automatických tlakových stanic, ve vodárenství, ve vodovodních rozvodech i v automatických závlahách. Ať už se jedná o systém tlakové nádoby s tlakovými spínači nebo s frekvenčním měničem, tlakové nádoby v těchto instalacích zpomalují výkyvy tlaku – jeho nárůsty a poklesy a eliminují tlakové rázy.

Pro správnou funkci tlakové nádoby na vodu je nezbytný správný protitlak vzduchu v nádobě. Voda jako taková je nestlačitelná, proto je v nádobě stlačován tento přednaplněný vzduch. Z výroby jsou tlakové nádoby přednaplněny často dusíkem, ovšem při běžném provozu se pak tlak v nádobách obvykle doplňuje pomocí kompresoru běžným vzduchem.

V nejběžnějších tlakových nádobách jsou vzduch a voda odděleny vakem, voda se nachází ve vaku a nedochází k jejímu styku s vlastním plechovým tělem tlakové nádoby. Vaky v nádobách jsou vyměnitelné. Standardně se po výrobu vaků používá materiál EPDM, u větších tlakových nádob se pro pitnou vodu ve vodárenství používají vaky butylové.

Dnes se stále častěji využívají membránové tlakové nádoby s butylovými membránami i u domácích vodáren a u ATS s frekvenčními měniči, kde se používají nádoby menších velikostí.

Tlakových nádob existují tlakové řady dle pracovních tlaků – PN 8, PN 10, PN 16, PN 25 barů

Více informací na Tlakové nádoby.

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích v oblasti tlakových nádob ?

Pokud se zabýváte prodejem v oboru tlakové nádoby, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze tlakové nádoby bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej tlakových nádob pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé tlakové nádoby již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Tlakové nádoby dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti tlaková nádoba, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Tlakové nádoby

Kontaktní údaje

Město:Praha 9 - Kyje
Ulice:Hamerská 536
PSČ:198 00
IČ:62578316
E-mail:cerpadla@sigmontpraha.cz
WWW:http://www.sigmontpraha.cz
Telefon:+420 281 861 722
Fax:

Leták