Předmět činnosti

Osvětlení přirozeným světlem

Přirozené světlo provází člověka od nepaměti. Proto se každý stavebník nebo majitel domu či bytu snaží osvětlit interiéry přirozeným světlem. Jednou z možností pro přivedení přirozeného světla do bytu jsou světlovody. Jde o mechanické zařízení bez nutnosti připojení do elektrické sítě, které sbírají světlo na střeše domu, přenášejí ho do interiéru a zajišťují pak osvětlení přirozeným světlem v komorách, chodbách, kuchyních, sociálních zařízení, pracovnách či garážích.

Osvětlení přirozeným světlem - toto jsme, originál. Koneckonců, historie nelže. Jsme vynálezci tubusových denních systémů a světlovodů pro osvětlení či osvětlování přirozeným denním světlem(TDD-tubular daylight device). Naše originální patentovaná technologie osvětlení přirozeným denním světlem se datuje do roku 1986, kdy osamělý Australan Steve Sutton vynalezl první prototyp světlovodu. Byla to naše vášeň, která umožnila rozšíření geniálního produktu do více než 125-ti zemí světa na čtyřech kontinentech včetně České Republiky. Světlovody Solatube® umožňují všem uživatelům změnit způsob, jakým využíváme denní světlo v budovách.

Jsme inovátoři, ne imitátoři.

Světlovody Solatube® od roku 1986 vytvořily na trhu řadu prvenství a více jak 15 patentů, které zaručují konzistentní a nepopiratelnou kvalitu našich výrobků, které jsou navrženy pro maximální výkon přirozeného osvětlení. Jsme hrdí na postavení světového lídra v oboru tubusových denních systémů a nadále budeme nastavovat nová měřítka pro denní osvětlení prostřednictvím našich inovací. Naše výrobky jsou často napodobovány, avšak nikdy nebudou jejich replikou. Bez ohledu na to, kam se podíváte a co tvrdí jiní, uvidíte, že originální řešení je jen jedno, Solatube®….inovace v denním osvětlení ™.

Prohlédněte si níže časovou osu kde ji vidět, kde jsme byly a kam směřujeme v budoucnu k osvětlení přirozeným světlem.

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Osvětlení přirozeným světlem - pokud prodáváte systémy pro osvětlení přirozeným světlem, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze osvětlení přirozeným světlem bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru osvětlení přirozeným světlem  pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává osvětlení přirozeným světlem již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti osvětlení přirozeným světlem, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové osvětlení. Osvětlení přirozeným světlem - osvětlení přirozeným denním světlem

Kontaktní údaje

Město:Horoměřice
Ulice:Spojovací 136
PSČ:252 62
IČ:25019473
E-mail:info@solatube.cz
WWW:https://www.solatube.cz
Telefon:608 918 484; 774 168 885
Fax:220 972 146

Leták