Předmět činnosti

epoxidy pro laminování - laminovací epoxidy a epoxidy pro laminování

Společnost Chemex v.o.s. vznikla v roce 1993 jako velkoobchod se stavební chemií zaměřený především na prodej epoxidů pro laminování, pryskyřic a litých podlahovin. V současné době patří mezi největší dodavatele laminovacích epoxidů v ČR. Veškeré epoxidy včetně epoxidů pro laminování jsou certifikovány, hodnoceny příslušnými zkušebnami a ověřeny dlouhodobou praxí. Pomocí laminovacích systému na bázi epoxidu bylo za dobu jejich existence úspěšně ošetřeno již na několik stovek tisíc m2. V neposlední řadě pro volbu těchto materiálů hovoří i velmi příznivá cenová dostupnost. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Proto mimo kvalitních a cenově dostupných epoxidů pro laminování a laminačních epoxidů poskytujeme mimo jiné i veškerý servis související s námi dodávanými materiály.

 

Laminovací epoxidy​ - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem epoxidů pro laminování, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze epoxidy pro laminování bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru laminovacích epoxidů pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé epoxidové systémy pro laminování již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Epoxid pro laminování dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti epoxidy pro laminování, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Stavební chemie.

Kontaktní údaje

Město:Praha 9
Ulice:Ke Klíčovu 160/7
PSČ:190 00
IČ:48118729
E-mail:chemex@chemex.cz
WWW:http://www.chemex.cz
Telefon:+420 605 254 629
Fax:

Leták