Předmět činnosti

licí epoxidová pryskyřice - čirá, zalévací a licí epoxidová pryskyřice

Dodáváme systém epoxidových licích pryskyřic vhodných pro zalévání, výrobu epoxidových stolů, obrábění, šperky, zalévání stolů, tvorbu reklamních a dekorativních předmětů. Tloušťka vrstvy pryskyřice je až 6 cm. Možnost probarvování

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem licí epoxidová pryskyřice, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze licí epoxidová pryskyřice bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru epoxidové pryskyřice pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé licí epoxidová pryskyřice již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Licí epoxidovou pryskyřici dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti licí epoxidová pryskyřice, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Stavební chemie v záložce licí epoxidová pryskyřice.

Kontaktní údaje

Město:Praha 9
Ulice:Ke Klíčovu 160/7
PSČ:190 00
IČ:48118729
E-mail:chemex@chemex.cz
WWW:http://www.chemex.cz
Telefon:+420 605 254 629
Fax:

Leták