Předmět činnosti

polyesterové pryskyřice - pryskyřice z polyesteru

Společnost Chemex v.o.s. vznikla v roce 1993 jako velkoobchod se stavební chemií zaměřený především na prodej polyesterové pryskyřice, pryskyřic a litých podlahovin. V současné době patří mezi největší dodavatele pryskyřic z polyesteru v ČR. Polyesterová pryskyřice je certifikovány, hodnocena příslušnými zkušebnami a ověřena dlouhodobou praxí. Pomocí polyesterových pryskyřic bylo za dobu jejich existence úspěšně ošetřeno již na několik stovek tisíc m2. V neposlední řadě pro volbu těchto materiálů hovoří i velmi příznivá cenová dostupnost. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Proto mimo kvalitních a cenově dostupných pryskyřicových materiálů z polyesteru poskytujeme mimo jiné i veškerý servis související s námi dodávanými materiály.

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem polyesterové pryskyřice, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze polyesterové pryskyřice bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru polyesterová pryskyřice pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé pryskyřice z polyesteru již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Polyesterovou pryskyřici dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti polyesterových pryskyřic, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Stavební chemie v záložce polyesterové pryskyřice.

Kontaktní údaje

Město:Praha 9
Ulice:Ke Klíčovu 160/7
PSČ:190 00
IČ:48118729
E-mail:chemex@chemex.cz
WWW:http://www.chemex.cz
Telefon:+420 605 254 629
Fax:

Leták

Další nabídky

polyesterové pryskyřice