Předmět činnosti

zalévací pryskyřice - pryskyřice pro zalévání, čiré zalévací pryskyřice

Transparentní čirý zalévací epoxidový systém. Pryskyřice pro zalévání stolů, výroba reklamních a dekorativních předmětů. Tloušťka vrstvy až 6 cm. Možnost probarvování čirých pryskyřic.

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích v oblasti zalévacích pryskyřic ?

Pokud se zabýváte prodejem čiré zalévací pryskyřice, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze čirá zalévací pryskyřice bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru čirá zalévací pryskyřice pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé čirou zalévací pryskyřici již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Čirou zalévací pryskyřice  dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti čiré zalévací pryskyřice, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Stavební chemie

Kontaktní údaje

Město:Praha 9
Ulice:Ke Klíčovu 160/7
PSČ:190 00
IČ:48118729
E-mail:chemex@chemex.cz
WWW:http://www.chemex.cz
Telefon:+420 605 254 629
Fax:

Leták