Předmět činnosti

skelné tkaniny

Dodáváme vysoce kvalitní tkaniny pro laminování - pryskyřice, skelné tkaniny, carbon, separátory apod. Chemex patří mezi největší dodavatele epoxidových hmot a dalších stavebních chemií v ČR. Všechny produkty a zejména skelná tkanina jsou testovány. E-shop se stavební chemií. Rychlé doručení po ČR. Záruka profesionality.

skelné tkaniny - tkaniny ze skelných materiálů, skelné tkaniny pro laminování

 

Tkaniny ze skelných materiálů - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem skelných tkanin, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze skelné tkaniny bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru skelné tkaniny pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé skelné tkaniny již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Skelnou tkaninu Vám dodáme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti skelných tkanin, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Stavební tkaniny v záložce skelné tkaniny.

Kontaktní údaje

Město:Praha 9
Ulice:Ke Klíčovu 160/7
PSČ:190 00
IČ:48118729
E-mail:chemex@chemex.cz
WWW:http://www.chemex.cz
Telefon:+420 605 254 629
Fax:

Leták