Předmět činnosti

napínané stropní podhledy - flexibilní a napínatelné stropní podhledy

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích v oblasti stropních podhledů ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů napínaných stropních podhledů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze napínané stropní podhledy ychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru podhledů a napínaných podhledů na stropy pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé stropní podhledy již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Napínaný stropní podhled dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti napínané stropní podhledy, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Stropní podhledy

Kontaktní údaje

Město:Vaše město
Ulice:Vaše ulice
PSČ:Vaše PSČ
IČ:
E-mail:Váš email
WWW:http://www.fokusbuilding.cz
Telefon:Váš telefon
Fax:

Leták