zastínění světlíků

Bonafa projekt s.r.o. zastínění světlíků - nabízíme řešení zastínění světlíků, plachny pro zastínění světlíků, systémy zastínění světlíků, zastínění střešních světlíků

 
    Bonafa projekt s.r.o.
  • Náměstí Generála Svobody 27
  • Ostrava-Zábřeh,700 30
  • Tel. +420 777 035 263
  • https://bonafa.cz
  • info@bonafa.cz
  • IČ:    04388054
  • DIČ: CZ04388054
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

zastínění světlíků

 

zastínění světlíků - nabízíme řešení a systémy zastínění světlíků, plachny pro zastínění světlíků.

 

JAKÝ JE PRINCIP FUNGOVÁNÍ NAŠEHO ZASTÍNĚNÍ SVĚTLÍKŮ?

 

Základním principem našeho zastínění je si uvědomit, že 100 % slunečního záření dopadá na naši vnější stínící plachtu umístěnou na střešním světlíku. Na rozdíl od interiérových baldachýnů naše zastínění světlíků, které pracuje na principu screenové rolety, většinu slunečního záření ještě v exteriéru budovy odrazí zpět, část pohltí a teprve pak jen malou část záření cíleně propouští do interiéru a to díky jemné perforaci našeho zastínění. V interiéru to vytvoří příjemné osvětlení umožňující běžné činnosti. Na růstu vnitřní teploty se propuštěné světlo prakticky neprojeví. Proto naše zastínění střešních světlíků velice účinně zamezuje přehřívání interiéru pod světlíkem. Zároveň je díky jemné perforaci velice odolné proti nepříznivým povětrnostním vlivům, které na střeše panují. Z tohoto důvodu plachtu s 0 % propustností světla, která není perforovaná, používáme jen v místech, kde je to doopravdy potřeba a vždy ji kombinujeme s perforovanou plachtou PRO zastínění střešních světlíků. Plachtu na jeden světlík ušijeme z materiálů s různou propustností světla.

 

PROČ ZVOLIT ZASTÍNĚNÍ SVĚTLÍKU PLACHTOU?

 

Střešní světlíky jsou užitečné, avšak někdy je žádoucí jejich funkci na nějaký čas utlumit, například jako prevenci oslnění odlesky a přehřívání. Proto přicházíme s řešením v podobě zastínění střešních světlíků a skleněných fasád plachtou. Jde o metodu, která je nenáročná finančně i technicky, zato je však účinná a praktická. Je vhodná například pro zastínění světlíků výrobních hal a firem, kde je přímý sluneční svit nežádoucí.

 

Světlíky zakrýváme námi patentovanou screenovou plachtou, a to na světlících všemožných velikostí a tvarů a provedení. Přitom tato plachta pro zastínění světlíků nenaruší původní konstrukci prosvětlovacích prvků. Životnost plachty je navíc delší než nástřik nebo fólie, a tak se nemusí pravidelně obnovovat. Vydrží vám několik let.

 

PROČ ZVOLIT ZAKRYTÍ SVĚTLÍKU PLACHTOU?