komerční světlovody

WT-Windows Tomorrow s.r.o. komerční světlovody - kopulové komerční světlovody

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

komerční světlovody

 

komerční světlovody - kopulové komerční světlovody

 

Komerční světlovod je určen pro velké projekty. Může jít o výrobní haly, skladové prostory, přednáškové sály nebo sportovní centra. Do takových a dalších prostor se hodí takzvaný komerční světlovod. Jeho předností je zejména velký průměr instalované kopule a tubusu. Vzhledem k tomu, že komerční nemovitosti mají specifické konstrukce i potřeby, je pro instalaci komerčních světlovodů zapotřebí důkladný projekt. Ten popíše možnost, řešení a konkrétní způsob instalace komerčního světlovodu. Investice do komerčního světlovodu se vyplatí, protože při správně provedeném návrhu a instalaci dochází k velké úspoře energie na osvětlení. Návratnost pro komerční světlovody se může pohybovat v řádu několika měsíců.

 

Komerční světlovody - nová modelová řada komerčních světlovodů Solatube® 300 DS – 350mm CC kombinuje průměr tubusu 350mm s čtvercovým zakončením o rozměru 600x600mm, ideální do kazetového podhledu.

 

Tento přechodový prvek na komerční světlovody je vybaven novou Spectralight® Infinity technologií SoftLight. Je to strukturovaný povrch, který vytváří stále se rozšiřující paprsek světla a tím dochází k jeho difuzi a zjemnění. Proto nedojde k nepříjemnému oslnění za jasných a slunečních dní.

 

Kopulová technologie komerčního světlovodu, reflexní zrcátko Light Tracker, odrazný materiál Spectralight® Infinity jsou důvody, proč jsou naše světlovody výrazně výkonnější, nežli jakákoliv jejich kopie.

 

Solatube®  kopulové komerční světlovody vystihuje vysoký výkon, minimální tepelné zisky/ztráty, správné spektrální složení světla.