Předmět činnosti

Komerční světlovody

Komerční světlovod je určen pro velké projekty. Může jít o výrobní haly, skladové prostory, přednáškové sály nebo sportovní centra. Do takových a dalších prostor se hodí takzvaný komerční světlovod. Jeho předností je zejména velký průměr instalované kopule a tubusu. Vzhledem k tomu, že komerční nemovitosti mají specifické konstrukce i potřeby, je pro instalaci komerčních světlovodů zapotřebí důkladný projekt. Ten popíše možnost, řešení a konkrétní způsob instalace komerčního světlovodu. Investice do komerčního světlovodu se vyplatí, protože při správně provedeném návrhu a instalaci dochází k velké úspoře energie na osvětlení. Návratnost komerčního světlovodu se může pohybovat v řádu několika měsíců.

Komerční světlovody - nová modelová řada komerčních světlovodů Solatube® 300 DS – 350mm CC kombinuje průměr tubusu 350mm s čtvercovým zakončením o rozměru 600x600mm, ideální do kazetového podhledu.

Tento přechodový prvek komerčního světlovodu je vybaven novou Spectralight® Infinity technologií SoftLight. Je to strukturovaný povrch, který vytváří stále se rozšiřující paprsek světla a tím dochází k jeho difuzi a zjemnění. Proto nedojde k nepříjemnému oslnění za jasných a slunečních dní.

Kopulová technologie komerčního světlovodu, reflexní zrcátko Light Tracker, odrazný materiál Spectralight® Infinity jsou důvody, proč jsou naše světlovody výrazně výkonnější, nežli jakákoliv jejich kopie.

Solatube®  kopulový komerční světlovod vystihuje vysoký výkon, minimální tepelné zisky/ztráty, správné spektrální složení světla.

Kontaktní údaje

Město:Horoměřice
Ulice:Spojovací 136
PSČ:252 62
IČ:25019473
E-mail:info@solatube.cz
WWW:https://www.solatube.cz
Telefon:608 918 484; 774 168 885
Fax:220 972 146

Leták