O NÁS


Webové prezentace - Tvorba microsite na míru – SEO optimalizace

V oblasti webových prezentací a tvorby microsite se úzce specializujeme a spolupracujeme pouze s firmami, které dodávají služby a technologie pro průmysl a výrobu.

Jelikož první místo je ve vyhledávačích pouze jedno, rozhodli jsme se jít cestou oborové exkluzivity. V každém oboru tedy pracujeme jen pro jednoho zákazníka a veškerý užitek, tak není rozdělen mezi oborové konkurenty.

Direct mail – Telemarketing – Průzkumy trhu

Jsme společnost, která působí již  více než 20 let v oblasti zprostředkování obchodu pro dodavatele a poskytovatele služeb do průmyslu.

Naší hlavní náplní vždy byl telemarketing a zejména správa databáze výrobních firem. Databáze dnes obsahuje více jak 12.500 adres výrobních podniků a obsahuje konkrétní jména technických ředitelů, výrobních ředitelů a vedoucích pracovníků na technických pozicích jednotlivých firem.

Do databáze byly dále integrovány kontakty již od více jak 30 našich zákazníků a minimálně jednou do roka je telefonicky prověřena. U každé firmy máme v průměru 3 až 4 kontaktní osoby a kampaně jsme tak schopni cílit na konkrétní pozice.

Databázi neprodáváme, ale nabízíme možnost cíleně oslovit tisíce Vašich zákazníků. S návrhem kampaně Vám rádi poradíme. Způsob a forma oslovení je jen na Vás.