O NÁS


fokusbuilding

Naše společnost působí na trhu více než 20 let. Zabýváme se zprostředkováním obchodu pro dodavatele technologií, materiálů, strojů, zařízení a služeb v oblasti stavebnictví.

Hlavní náplní naší společnosti byl vždy telemarketing, direct mail a zejména správa databáze stavebních firem, architektů a projektantů. Ta dnes obsahuje více než 20.000 adres s ověřenými jmény majitelů, ředitelů a vedoucích pracovníků na technických pozicích jednotlivých firem.

S příchodem Internetu se změnila i naše společnost a vytvořili jsme elektronický katalog dodavatelů pro stavebnictví fokusbuilding.cz

Ve spolupráci se specialisty na digitální marketing jsme se zaměřili na poskytování služeb ve vyhledávání. Našim zákazníkům pomáháme nejen se zviditelněním na Internetu, ale zejména se zvýšením dohledatelnosti a návštěvnosti jejich webových stránek.

tvorba microsite

specializace

V oblasti microsite se úzce specializujeme a spolupracujeme pouze s firmami, které dodávají produkty či služby pro stavebnictví a architekturu.

exkluzivita

Jelikož první místo je ve vyhledávačích pouze jedno, rozhodli jsme se jít cestou oborové exkluzivity. V každé oblasti spolupracujeme pouze s jedním partnerem a veškerý užitek, tak není rozdělen mezi oborové konkurenty.

megalomanství

Vytvoříme Vám desítky i stovky kvalitních microsites na míru.

linkbuilding - budování zpětných odkazů

kreativita

Vymyslíme projekt, navrhneme strategii a pomůžeme Vám dosáhnout požadovaného cíle.

zacílení

Vytváříme segmentově vyhraněné kvalitní zpětné odkazy „s historií“.

efektivita

Máme účinný systém pro zvýšení hodnocení kvality webových stránek tvz. PageRank a Srank.

růst

Zvýšíme dohledatelnost i návštěvnost Vašich webových stránek.

.