Předmět činnosti

plastové odvodňovací žlaby - odvodňovací žlaby z plastu

V roce 2017 společnost Stabilplastik rozšířila svoje výrobní portfolio o unikátní odvodňovací žlab vyráběný z recyklovaného plastu. Žlab je výsledkem dlouhodobé spolupráce se stavební fakultou VŠCHT v Praze a výrobek je patentově chráněn. Žlab je vyráběn ve dvou velikostech a vyniká svojí odolností, velice nízkou váhou a unikátním zámkem, díky kterému do sebe jednotlivé kusy perfektně zapadají. Pro investory žlab přináší významné úspory v nákladové oblasti- instalaci lze provádět s malým počtem lidské síly bez jakékoli těžké mechanizace, není potřeba ho spárovat, nevymílá se a je ideální volbou pro svažitý terén. Žlab má českou i celoevropskou certifikaci a najde své uplatnění nejen na silnicích, ale i na železnici.

Výrobní portfolio společnosti Stabilplastik zahrnuje kromě plastových palet a odvodňovacích žlabů rovněž mobilní svodidlo. Svodidlo je vyráběno ze směsi recyklovaného plastového odpadu a je opět 100% opět recyklovatelné. Unikátní kloub umožňuje pevné spojení svodidel do souvislých řad. Využití naleznou jak na a soukromých plochách, jakými jsou parkoviště, logistické sklady či motokárové dráhy, tak i na oddělení pěších a cyklistických tras od veřejných komunikací.

či společnosti Stabilplastik je vyráběn ze směsi recyklovaných plastů bezodpadovou technologií. Výroba plastových žlabů je ekologická a zákazníkům přináší produkt s vysokou přidanou hodnotou. Plastový odvodňovací žlab byl vyvinut ve spolupráci s ČVUT Praha, fakultou stavební a je vhodnou náhradou dosud využívaného betonového řešení, které překonává hned v několika směrech:

 

Plastový odvodňovací žlab

• je lehký a manipulaci s ním zvládne vlastní silou jedna osoba

• je pružný

• má unikátní zámek, takže odpadá nutnost spárování a prakticky odpadají náklady na údržbu

• díky zámku jednotlivé části plastového žlabu do sebe perfektně zapadají a žlab se tak hodí i k instalacím na svažitém terénu

• žlab má unikátní žebrování na spodní části, čímž je zaručena jeho pevná fixace do podkladu

Plastový odvodňovací žlab společnosti Stabilplastik je vyráběn hned ve dvou variantách  

• 1087 x 300 x 55 mm o váze 12 kg

• 765 x 300 x 55 mm o váze 9 kg

Plastový odvodňovací žlab společnosti Stabilplastik obstál v náročných zátěžových testech získal všechny potřebné certifikace k využití nejen v ČR a SR, ale v celé EU. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem v oblasti  plastové odvodňovací žlaby, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze plastové odvodňovací žlaby bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru plastové odvodňovací žlaby pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé plastové odvodňovací žlaby již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Plastové odvodňovací žlabydodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti plastové odvodňovací žlaby, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Plastové součásti v záložce plastové odvodňovací žlaby.

Contact information

Město:Měšice
Ulice:5.května 457
PSČ:250 64
IČ:25619578
E-mail:stabilplastik@stabilplastik.cz
WWW:https://www.stabilplastik.cz
Telefon:+420 233 355 385; +420 602 311 846
Fax:

Leták