Předmět činnosti

Betonové bazény - bazény Desjoyaux nabízí svým zákazníkům betonové bazény vybavené bezpotrubní filtrační jednotkou, která zajistí křišťálově čistou vodu pro váš bazén. Betonové bazény  jsou tvořeny z železobetonového  monolitického skeletu  s životností srovnatelnou se základy domu. Díky unikátnímu způsobu výstavby je možno rozměry i tvar betonového bazénu libovolně přizpůsobit požadavkům našich klientů.

Stavbu betonového bazénu neodkládejte, koupejte se ještě letos.

Pokud  v letošním roce uvažujete o stavbě zapuštěného betonového bazénu, začněte s tím již nyní, na počátku jara. Kromě stavebních prací kolem bazénu je totiž důležitá i úprava okolí, řešení terasy. Zde totiž trávíme nejvíce času. Samotný výběr bazénu je hodně individuální záležitost: materiál, tvar, velikost a hloubka bazénu závisí na tom, kdo, jak často a k jakému účelu bude bazén primárně používat.

Stavby realizujeme dle přání zákazníka i na klíč a samozřejmostí je i návštěva našeho technika na místě realizace bazénu.

Umístění betonového bazénu je totiž velmi důležité.  Ideální je  osluněné místo,  nejlépe jižně orientované. Důležitou roli hrají stromy, vyšší dřeviny, stavby ze sousedství, členitost pozemku a návaznost   na jiné objekty.

Betonový bazén lze umístit volně do zahrady, ale může být i součástí terasy přiléhající přímo k domu. Obecně platí, že v těsné blízkosti nemají být opadavé stromy nebo vegetace se zvýšenou produkcí pylu. Preferujte soukromí a dostatečný prostor kolem bazénu a počítejte předem i s odsunem zastřešení mimo bazén.

Společnost Desjoyaux nabízí svým zákazníkům betonové bazény vybavené bezpotrubní filtrační jednotkou, která zajistí křišťálově čistou vodu. Těleso betonového bazénu tvoří železobetonový monolitický skelet s životností srovnatelnou se základy domu. Vstupy do bazénu jsou řešeny velkým výběrem schodišť v protiskluzovém provedení.

Vnitřní výstelka bazénu – liner, se vyrábí v široké škále barevných design a zaručuje originalitu pro váš bazén.

Díky unikátnímu způsobu výstavby bazénů Desjoyaux  je možno rozměry i tvar bazénu libovolně přizpůsobit požadavkům našich klientů. Betonové bazény je možno instalovat i do míst se stíženým přístupem, jako jsou např. řadové rodinné domky apod - www.desjoyaux.cz

V našich klimatických podmínkách nezapomínejte ani na bazénové zastřešení , které prodlužuje koupací sezonu až na 7 měsíců v roce. Díky solárnímu efektu dochází k ohřevu vody během dne, naopak v noci si voda pod ním udrží mnohem déle vyšší teplotu. Lze si ho na betonové bazény instalovat kdykoliv.

Zastřešení snižuje znečištění vody, péče o vodu je snazší. Klíčová je i bezpečnost dětí, protože krytý betonový bazén lze uzamknout

Betonové bazény Desjoyaux jsou jedinečné právě  i v oblasti zastřešení, kde  nabízejí klientům bezkolejnicové zastřešení v různém barevném provedení. Po odsunutí tohoto zastřešení nezůstávají podél bazénu žádné kolejničky, ve kterých se jinak drží nečistoty a omezují volný, bezbariérový pohyb v okolí bazénu. Zastřešení je možno kdykoliv doplnit i elektrickým posunem.

Zajímavou alternativou k posuvnému zastřešení jsou pro majitele zapuštěných betonových bazénů i bezpečnostní  plovoucí lamelová zakrytí s elektrickým pohonem na dálkové ovládání v mnoha provedení. Možné je i finančně nejdostupnější univerzální zakrytí pro betonové bazény bezpečnostní plachtou.

Nejčastější chybou při pořizování betonového bazénu bývá, že chceme mít vše najednou. Vlastní bazén s filtrací, zastřešení, automatické dávkování nebo alespoň elektrolýzu, tepelné čerpadlo, protiproud, robota na vysávání bazénu apod.  Ve snaze vejít se do rozpočtu se pak šetří na důležitých komponentech, zejména na vlastní konstrukci bazénu  a filtraci by se v žádném případě nemělo nikdy šetřit.  Další bazénové doplňky pro betonové bazény a příslušenství  lze dokoupit  a instalovat  i později.

Na českém trhu působíme již 30 let a za tuto dobu jsme  realizovali více než 6 500 bazénů , naši partneři jsou rozmístěni po celé ČR. Při výběru  vašeho betonového bazénu vám rádi pomůžeme.

Kontaktní údaje

Město:Praha 10 -Hostivař
Ulice:Hornoměcholupská 1480/53
PSČ:102 00
IČ:26448769
E-mail:info@desjoyaux.cz
WWW:http://www.desjoyaux.cz
Telefon:+ 420 224 915 904
Fax:

Leták