CAD software

ARKANCE SYSTEMS CZ s.r.o. CAD software - specializovaný CAD software, podpora Autodesk Revit CAD software, aplikace pro CAD software

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

CAD software

 

CAD software - specializovaný CAD software

 

Autodesk Revit je CAD software nebo spíše CAD/BIM software pro architekty a projektanty

 

Autodesk Revit (“one-box”, “all-in-one”) – kombinuje všechny 3 původní verze Revitu v jedné aplikaci.

 

Autodesk Revit je samostatná, výkonná, integrovaná aplikace pro parametrické projektování a dokumentaci budov. Revit je více než jen CAD software či projekční software – výkresy (grafika) jsou jen jednou z možností jeho výstupů. Revit je databázově orientovaný systém umožňující plně souběžné (paralelní) projektování a snadnou modifikaci všech projekčních dokumentů pouhou změnou určitých parametrů stavby. Přispívá tak k zefektivnění a zrychlení projekčních procesů, především u větších a středních staveb.

 

Projektanti mohou pracovat v CAD software na návrhu budov komplexně, nikoliv formou půdorysů, pohledů a řezů. V Revitu je každý výkres, 3D pohled, řez, detail či výkaz přímou reprezentací informací uložených v centrální databázi budovy. Cokoliv nakreslíte nebo upravíte, je ihned ukládáno do této databáze a za pomoci parametrického správce změn i automaticky zaktualizováno ve všech ostatních reprezentacích daného objektu. CAD software Revit udržuje informace po celou dobu projekčního a stavebního procesu – nic neztratíte.

Další prezentace

CAD software