Předmět činnosti

fólie pro šikmé střechy - hydroizolační střešní fólie

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích v oblasti střešních fólií ?

Pokud se zabýváte prodejem folií, zejména fólií pro šikmé střechy, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze fólie pro šikmé střechy bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru fólie pro šikmé střechy pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé řešení fólií pro šikmou střechu již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Fólii pro šikmé střechy dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti fólie na šikmou střechu, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Fólie

Kontaktní údaje

Město:Vaše město
Ulice:Vaše ulice
PSČ:Vaše PSČ
IČ:
E-mail:Váš email
WWW:https://www.fokusbuilding.cz
Telefon:Váš telefon
Fax:Váš fax

Leták