komínové ventilátory

EKO KOMÍNY, s.r.o. komínové ventilátory - vyrábíme a montujeme komínové ventilátory, regulovatelné komínové ventilátory

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

komínové ventilátory

 

komínové ventilátory - vyrábíme a montujeme komínové ventilátory

 

Komínové ventilátory odvádí spaliny z ústí komína a instalují se na komínovou hlavu. Komínové ventilátory jsou vybaveny speciálními motory s nízkými energetickými nároky, které nejsou umístěny v proudu odsávaných spalin. Komínové ventilátory vyvozují podtlak v komíně, který současně přivádí dostatečné množství vzduchu do spotřebiče pro dokonalé spalování. Komínové ventilátory vám zajistí kontrolu nad komínovým tahem a optimální odvod spalin.

 

Výhody komínových ventilátorů:

 

Rychlé a snadné zatápění

S pomocí komínového ventilátoru kdykoliv bez problémů rozděláte oheň, nezávisle na účincích větru, inverzi počasí, dálce a průměru komína a kouřovodu. Žádné zakouření do místnosti, žádný zápach.

Bezpečný systém

Kontrolní systém komínového ventilátoru pro plynové topeniště kontroluje, zda je dostatečný tah v komínu a v případě, že tomu tak není, automaticky vypne přívod plynu.

Dokonalé spalování s vysokou účinností

Neustálý správný komínový tah a přívod kyslíku znamená skvělé hoření nezávisle na vlivech počasí. Díky komínovému ventilátoru dokonalému spalování můžete ušetřit až 15 % nákladů na palivo.

Zdravější domácí prostředí bez sazí a prachu

Komínové ventilátory při čištění a vybírání topeniště zamezí zaprášení a zvíření sazí do místnosti. Tím ochráníte vaše plíce před vdechováním prachu a sazí. Zároveň udržíte zdi déle čisté.

Doplňkové větrání

Za horkého počasí, kdy se kamna ani krb nepoužívají, můžete využít komínové ventilátory také pro odvětrání místnosti.

 

Máte zájem o špičkové komínové ventilátory? 

 

Objednejte si spalinové ventilátory od EKO KOMÍNY, s.r.o.!