kompozitní rošty

MEA Water Management s.r.o. kompozitní rošty - mřížkové kompozitní rošty

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

kompozitní rošty

 

kompozitní rošty - mřížkové kompozitní rošty pro stavebnictví

 

Kompozitní rošty MEA jsou rošty vyrobené z polyesterové pryskyřice v kombinaci se skelnými vlákny. Tento materiál je známý svou vysokou pevností, odolností a nízkou hmotností. S výhodou se používají v průmyslových, silničních, železničních a komerčních aplikacích.

 

Kompozitní rošty mají několik výhod oproti tradičním kovovým roštům. Jsou velmi odolné vůči korozi, chemikáliím a vodě, což z nich činí ideální volbu pro použití v náročných prostředích, jako jsou průmyslové podlahy, čističky odpadních vod, silniční a železniční lávky a mosty. Navíc jsou lehčí než kovové rošty, což usnadňuje jejich instalaci a manipulaci.

 

Značná úspora váhy prodlouží významně další životnost celé konstrukce. S protiskluzovou úpravou na kompozitní rošty a barevným rozdělením povrchu se také zvýší bezpečnost chodců a současně se sníží i hlučnost konstrukce. 

 

Další výhodou kompozitních roštů je, že jsou dostupné v různých tvarech, velikostech a barvách.  To umožňuje výběr produktu, který nejlépe vyhovuje konkrétním potřebám architekta. Kompozitní rošty také mohou být snadno upraveny a řezány na míru pro konkrétní instalaci.