kompozitní schodiště

MEA Water Management s.r.o. kompozitní schodiště - profilová kompozitní schodiště

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

kompozitní schodiště

 

kompozitní schodiště - profilová kompozitní schodiště

 

Námi vyráběná kompozitní schodiště MEA z kompozitních profilů se navrhují do exponovaných míst, kde je třeba vysoká korozivzdornost nebo chemická odolnost. Oproti dřevěným a kovovým schodištím mají také nižší hmotnost a lépe se s nimi na stavbě manipuluje.

 

Nejčastěji se kompozitní schodiště používá na vodohospodářských stavbách nebo v chemickém průmyslu. Svou oblibu ale nachází také při stavbách lávek v běžném prostředí, pro svou snadnou instalaci a údržbu.

 

Další výhodou kompozitních schodišť je, že jsou dostupná v různých barvách, takže je možné vybrat barevnost dle vlastních požadavků. Kompozitní materiál také umožňuje výrobu schodišť s protiskluzovým povrchem, což zlepšuje bezpečnost chůze po schodišti a snižuje riziko úrazu.

 

Kompozitní schodiště jsou vhodná pro mnoho aplikací, jako jsou průmyslové podlahy, venkovní terasy, vodní nádrže, sportovní zařízení a mnoho dalších. Jsou také vhodná pro použití v prostředích, kde je vyžadována vysoká odolnost vůči korozi a chemikáliím, jako jsou například průmyslové, chemické, zemědělské provozy nebo kompozitní schodiště dopravní či silniční stavby.