transportní kotvy

JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o. transportní kotvy - rovné, vlnové, krátké i dlouhé transportní kotvy, patkové transportní kotvy, Allround transportní kotvy

 
    JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o.
  • Bavorská 856/14
  • Praha 5,155 00
  • Tel. +420 272 700 701
  • info@jpcz.cz
  • IČ:    25693221
  • DIČ: CZ 25693221
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

transportní kotvy

 

transportní kotvy - dodáváme transportní kotvy prom zpětné ukotvení dočasného zatížení

 

Vědomí, že celou stavbu vynese nad povrch jeřáb, jednoznačně upíná pozornost na kvalitu lan a transportních kotev.

 

Transportní kotvy PFEIFER si skvěle poradí se všemi objemnými segmenty Vaší stavby, se kterými je potřeba mnohokrát pohnout, než je zkolaudováno. Doplnění o lana PFEIFER vyvinutá na míru jeřábům a kladkostrojům s ohledem na maximální bezpečnost, efektivitu a také dlouhou životnost. Transportní kotvy a celý systém PFEIFER tak završují tuto harmonickou symbiózu na cestě k finálnímu výsledku.

 

Transportní kotvy PFEIFER je po řadu let známý a osvědčený systém, který zahrnuje závitové systémy jako kotvy rovné, vlnové, krátké transportní kotvy, dlouhé transportní kotvy, patkové transportní kotvy a Allround kotvy. Dále PFEIFER systém WK a DR s prvky pro zabudování a vytvoření kulového prostoru kolem kotvy a závěsný prvek WK-Quicklift. Systém, který do sebe rychle zapadá a je mimořádně vhodný pro případy zvedání ve kterých je důležité rychlé uchycení. Oba patří k předním systémům transportních kotev využívaných při výrobě betonových prefabrikátů na Evropském trhu. Jsou určeny k univerzálnímu a ekonomickému využití při jakékoli manipulaci či transportu betonových dílců, při respektování aktuálních vysokých nároků na bezpečnost. Tyto transportní kotvy a nové zpracování celého systému jsou v souladu se směrnicí VDI/BV-BS 6205 a tím odpovídá i TP ČBS 06.