nástěnné plynové kotle

Hoval spol. s r.o. nástěnné plynové kotle - klasické nástěnné plynové kotle

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

nástěnné plynové kotle

 

Nástěnné plynové kotle Hoval TopGas® klasické konstrukce s vysokou účinností nabízí jistotu bezpečného a ekonomického provozu. Jsou ideálním řešením pro vytápění plynem. Nástěnné plynové kotle TopGas® jsou dostupné o výkonech 10-120kW.

 

Nástěnné plynové kotle TopGas® mají odtah spalin do komína pomocí koncentrického připojení pro odvod spalin a sání spalovacího vzduchu v jedné trubce, jejich běžnou výbavou je spolehlivý a účinný hliníkový výměník tepla.

 

Nástěnné plynové kotle TopGas®  jsou tím nejlepším, co výrobci plynových kotlů nabízejí. Díky svým rozměrům jsou nástěnné plynové kotle velmi skladné a můžete je tak instalovat opravdu kamkoliv. Skvěle se tak hodí i k vytápění menších i větších bytů. Stejně jako ostatní topná zařízení na zemní plyn u nástěnných plynových kotlů TopGas® můžete počítat s funkční a praktickou regulací tepla a provozem šetrným k vaší peněžence. 

 

Nástěnné plynové kotle nové generace jsou konstruovány tak, aby sbíraly tepelnou energii a vracely ji pro maximální účinnost zpět do tepelného výměníku, kde dojde ke kondenzaci a uvolnění dodatečné energie. Značka Hoval nabízí širokou nabídku nástěnných plynových kotlů TopGas® a širokou škálu potřebného praktického příslušenství.

 

Nástěnný plynový kotel TopGas® je dostupný v provedení ve výkonových variantách 10 až 120kW. Řešení vytápění a ohřevu TV je idální pomocí nástěnných plynových kotlů TopGas® jak pro rodinné domy i byty v bytových domech.

 

Velmi kompaktní nástěnný plynový kotel TopGas® Vám poskytuje vše, co potřebujete, aby byl Váš dům či byt perfektně zásoben teplem. Ušetříte náklady za energii ve srovnání s klasickým kotlem díky vysokému stupni využití energie moderní kondenzační technikou. Nástěnný plynový  kotel TopGas® je monžé kombinovat s Hoval zásobníky, pro nabíjení tepla Vám zajistí maximální komfort teplé vody.

 

Se zásobníkem je nástěnný plynový kotel TopGas® ideálně dimenzován pro domy i pro bytové jednotky, vždy máte k dispozici teplou vodu k okamžitému odběru. Trvalý výkon teplé vody umožňuje zajistit dostatek teplé vody kdykoli je potřeba. A příjemné na tom je, že tuto špičkovou technologii nástěnných plynových kotlů Hoval TopGas® Vám nabízí výrobce s velmi atraktivním poměrem mezi cenou a výkonem.