Předmět činnosti

fasádní lešení - lešení na fasády, prodej a montáž fasádního lešení, pronájem fasádního lešení

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích v oblasti lešenářské techniky ?

Pokud se zabýváte prodejem lešení, zejména fasádního lešení, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze fasádní lešení​ bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Lešení na fasády - jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru fasádní lešení pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé fasádní lešení již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Fasádní lešení dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti fasádního lešení, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Lešení.

Contact information

Město:Vaše město
Ulice:Vaše ulice
PSČ:Vaše PSČ
IČ:
E-mail:Váš email
WWW:http://www.fokusbuilding.cz
Telefon:Váš telefon
Fax:

Leták