Předmět činnosti

pevné kouřové zábrany

Kouřové zábrany jsou součástí zařízení sloužící k odvodu kouře a zabraňují nekontrolovatelnému šíření kouře ze vzniklého požáru. Omezují pohyb hořících plynů uvnitř budovy, jsou instalovány v objektech za účelem ochrany budovy a jejich uživatelů a k usnadnění případného požárního zásahu. Pevné kouřové zábrany mají velmi nízkou hmotnost a jsou vyráběny ve velkých rozměrech a libovolné šířce a odvádějí teplo a kouř směrem ven z objektu.
Více na stránkách českého výrobce, který dodává aktivní a statické textilní pevné kouřové zábrany a skleněné kouřové zábrany.

Statické kouřové zábrany jsou výhodné pro minimální nároky na prostor a mohou se jednoduše přizpůsobit nejrůznějším tvarům a probíhajícím technologickým instalacím. Statická kouřová zábrana je nejlepší volbou pro své malé nároky na prostor, neomezenou délkou zábrany, neboť textilii je možno spojovat do řady a možnosti téměř jakéhokoli tvaru a tvarování okolo zavěšených instalací. Případné ucpávky trapézového plechu jsou prováděny z minerální vlny, případně z pozinkovaného plechu.

Contact information

Město:Klecany
Ulice:U Obalovny 488
PSČ:250 67
IČ:25650939
E-mail:obchod@avaps.cz
WWW:http://www.avaps.cz
Telefon:777 911 770
Fax:

Leták

Další nabídky

pevné kouřové zábrany