nehořlavé záklopy

CIDEM Hranice a.s., divize CETRIS nehořlavé záklopy - protipožární nehořlavé záklopy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

nehořlavé záklopy

 

nehořlavé záklopy - protipožární nehořlavé záklopy

 

Nehořlavý záklop je podlaha mezi  trámy na vložení výplňového materiálu.  Nehořlavý záklop je neoddělitelnou součástí stavebních a pokrývačských prací.

 

Na nehořlavé záklopy jsou nejvhodnější právě  cementotřískové desky CETRIS® . Ty jsou vyráběny lisováním dřevěných třísek pojených portlandským cementem. Desky CETRIS® vynikají kombinovanou odolností proti povětrnostním vlivům, ochranou proti ohni, vlhkosti, hluku, dřevokazným houbám a škůdcům, plísni a bakteriím.

 

Podlahové desky CETRIS® PD a  CETRIS® PDB se úspěšně používají jako podlahové desky při sanaci starých dřevěných podlach jako nosná vrstva položená na nosnících.

 

Použitím podlahových desek CETRIS® lze vytvořit nehořlavý záklop. Nehořlavé záklopy zvyšují odolnost stropní konstrukce vůči ohni. Nehořlavý záklop lze vytvořit z podlahových desek CETRIS® PD a CETRIS® PDB,  které se kladou na sraz – ve spoji se pero a drážka  slepí disperzním lepidlem a přišroubují se k podkladu.

 

Vytvoření nehořlavého záklopu z desek CETRIS® není náročnou záležitostí - vyžaduje ale  určitou řemeslnou zručnost a dodržování technologického postupu pokládky při použití předepsaných materiálů. Výrobce cementořískových  desek CETRIS® firma CIDEM Hranice, a.s. doporučuje absolvování školení pro montážní firmy.

Stavební firmy - Cetris

Další prezentace

Požární systémy