protipožární poklopy

 protipožární poklopy - lehké ocelové protipožární poklopy, šachtové protipožární poklopy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

protipožární poklopy

protipožární poklopy - šachtové protipožární poklopy

Protipožární poklop ORDEXAL® EI/EW 60 DP1– požární uzávěr

Lehké ocelové protipožární poklopy ORDEXAL® slouží jako požární uzávěry ve stropních konstrukcích, kde se vyžaduje požární odolnost dělicí konstrukce. Poklop s úpravou ORDEXAL® je zhotoven výhradně z materiálů reakce na oheň třídy A1 dle ČSN EN 13501-1 a je klasifikován jako konstrukční část druhu DP1 dle ČSN 73 0810.

Protipožární poklopy jsou vyroben z ocelového hladkého nebo žebírkovaného plechu, minimální tloušťky 5 mm. Spodní část poklopu je opatřena protipožárním obkladem ORDEXAL, který je po obvodu doplněn zpěňující páskou. Poklop je volně osazen na ocelový rám a k manipulaci je opatřen dvěma zvedacími úchyty. Poklop může být opatřen závěsy, případně zámkem. Součástí poklopu je i obvodový rám, který se kotví do požárně dělicí konstrukce. Výrobek je dodáván v základní barvě a s bílou povrchovou úpravou ORDEXALU®.

Povrchové úpravy: Horní plocha protipožárního poklopu může být hladká nebo s protiskluzovou úpravou (slzy, žebírka) v libovolném barevném odstínu RAL. Spodní plocha opatřená obkladem může mít barevnou strukturu protipožárního obkladu, může být opatřena stěrkovou omítkou nebo oplechována plechem. Rám je u protipožárního poklopuproveden v barvě vrchní části poklopu.

Další prezentace

Požární systémy