Předmět činnosti

větrací mřížky

Dodáváme větrací mřížky s požární odolností ARADEX® (čtvercové, obdélníkové, kruhové)

Větrací mřížky ARADEX® umožňují trvalé větrání v místech, kde se vyžaduje požární odolnost požárně dělící konstrukce. Jsou zhotoveny výhradně z materiálů třídy reakce na oheň A1 dle ČSN EN 13501-1 a intumescentních pásek.

Vzhled: Větrací mřížky jsou v základním provedení bílé barvy, případně v pozinkovaném provedení. Čtvercové nebo obdélníkové mřížky ARADEX® mají jako obvodový rám kalciumsilikátovou desku, kruhovým mřížkám tvoří vnější obal pozinkovaný plech. Krycí mřížku tvoří tahokov, který je její povinnou součástí. V základním provedení je mřížka bílá.

Větrací mřížky ARADEX® se používají pro odvětrávání požárních úseků přes požárně dělicí konstrukce, pro odvětrání a odvody tepla v kabelových žlabech a kanálech a slouží jako malý požární uzávěr v intervalu EW 15 až EW 90 minut za předpokladu, že tloušťka požárně dělicí konstrukce, ve které je mřížka instalována, musí být nejméně 100 mm u stěn a 150 mm u stropů a požární odolnost těchto požárně dělicích konstrukcí musí být nejméně stejná, jako požární odolnost použitého typu větrací mřížky. Mřížky ARADEX® mohou být použity jak v tuhých konstrukcích s vysokou i nízkou objemovou hmotností, tak i v lehkých montovaných konstrukcích. Mřížky se dle ČSN 73 0810 nesmí používat pro větrání chráněných únikových cest.

Contact information

Město:Dvůr Králové nad Labem
Ulice:Husova 120
PSČ:544 01
IČ:00484016
E-mail:bohuslav@seidl.cz
WWW:http://www.seidl.cz
Telefon:+420 499 320 459
Fax:+420 499 320 219

Leták