Předmět činnosti

Tubusové světlovody

Světlovod se skládá se tří hlavních součástí – kopule na střeše, tubusu a difuzéru v interiéru. Tubusové světlovody mohou být až několik metrů dlouhé a díky provedení s vysoce odrazivou vnitřní vrstvou přivedou světlo do interiéru. Tubusové světlovody jsou už desítky let prověřenou technologií, která umožňuje získat přirozené osvětlení interiéru bytu, domu nebo firmy.

Toto jsme originál.

Koneckonců, historie tubusových světlovodů nelže. Jsme vynálezci tubusového světlovodu a denních systémů včetně křišťálových světlovodů(TDD-tubular daylight device). Naše originální patentovaná technologie se datuje do roku 1986, kdy osamělý Australan Steve Sutton vynalezl první prototyp světlovodu. Byla to naše vášeň, která umožnila rozšíření geniálního produktu do více než 125-ti zemí světa na čtyřech kontinentech včetně České Republiky. Světlovody Solatube® umožňují všem uživatelům změnit způsob, jakým využíváme denní světlo v budovách.

Jsme inovátoři, ne imitátoři

Tubusové světlovody Solatube® od roku 1986 vytvořily na trhu řadu prvenství a více jak 15 patentů, které zaručují konzistentní a nepopiratelnou kvalitu našich výrobků, které jsou navrženy pro maximální výkon. Jsme hrdí na postavení světového lídra v oboru tubusovýchsvětlovodů, denních systémů a nadále budeme nastavovat nová měřítka pro denní osvětlení prostřednictvím našich inovací. Naše výrobky jsou často napodobovány, avšak nikdy nebudou jejich replikou. Bez ohledu na to, kam se podíváte a co tvrdí jiní, uvidíte, že originální řešení je jen jedno, Solatube®….inovace v denním osvětlení ™.

Prohlédněte si níže časovou osu kde ji vidět, kde jsme byly a kam směřujeme v budoucnu.

WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o. - tubusové světlovody do plochých střech, tubusové světlovody do šikmých střech, studie denního osvětlení, osvětlení přirozeným světlem, tubusové světlovody křišťálové světlovody, tubusové světlovody pro šikmé střechy, tubusové světlovody pro ploché střechy

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Tubusové světlovody - pokud prodáváte křišťálové tubusové světlovody, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze tubusové světlovody bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru tubusové světlovody  pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává tubusové světlovody již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti tubusové světlovody, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové osvětlení v záložce tubusové světlovody.

Contact information

Město:Horoměřice
Ulice:Spojovací 136
PSČ:252 62
IČ:25019473
E-mail:info@solatube.cz
WWW:https://www.solatube.cz
Telefon:608 918 484; 774 168 885
Fax:220 972 146

Leták