rekuperační jednotky

Hoval spol. s r.o. rekuperační jednotky - centrální rekuperační jednotky

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

rekuperační jednotky

 

rekuperační jednotky - centrální rekuperační jednotky

 

RoofVent® rekuperační jednotky - Střešní větrací jednotky RoofVent® pro větrání, vytápění a chlazení. | Hoval

 

Rekuperace je pojem, který rezonuje napříč celým stavebním spektrem a stává se tak nedílnou součástí při výstavbě nebo rekonstrukci. Rekuperační jednotky RoofVent® jsou přímo určeny pro použití v halách s velkým vnitřním prostorem. Tyto stavby mají v rámci projektu z pravidla velmi dobře vyřešeny izolace "pláště" budovy a největším únikem energií, zejména tepla, tak zůstává potřeba větrání. Z pohledu hygieny je výměna vzduchu přímo dána počtem osob, které se v čase uvnitř pohybují a vykonávají příslušnou činnost (sport, výroba, manipulace atp..)

 

Odvod znehodnoceného a přísun čistého vzduchu je tak nutnou součástí provozovaného objektu. Při této výměně dochází k obrovským tepelným ztrátám. Rekuperační jednotky RoofVent® dokáží minimalizovat tyto ztráty díky rekuperačnímu výměníku s vysokou účinností zpětného získávání tepla a náklady vynaložené na vytápění se tak významně sníží. Odsávaný znehodnocený vzduch předá uvnitř rekuperační jednotky RoofVent® svou energii (teplo) nově přiváděnému čistému vzduchu a minimalizuje tak potřebu následného ohřevu.

 

Rekuperace je rovněž zpravidla obsažena v požadavcích pro splnění podmínek dotačních titulů a kromě zateplení je tak kladen důraz na právě ekonomický provoz a snížení spotřeby energií. To vše splňují rekuperační jednotky RoofVent®, které zajistí rekuperaci a provoz s potřebou minimálních nákladů, pořízení rekuperační technologie Hoval RoofVent® je tak výbornou volbou.

 

Sportovní haly, výrobní haly, skladové haly atd. - tam všude jsou rekuperační jednotky RoofVent® doma, což dokládá velké množství tuzemských i zahraničních referencí, ze kterých ty nejstarší jsou v provozu již několik desítek let. Obraťte se na nás, konzultace a nezávazný návrh na rekuperační jednotky je pro nás samozřejmostí.