Předmět činnosti

Ocelová revizní dvířka - odolná revizní dvířka z oceli do revizních otvorů k zakrytí vedení elektro, plynu, vody.

Ocelová revizní dvířka umožní jednoduchý přístup pro servisní zásahy.  Ocelová revizní dvířka jsou vyrobena z ocelového plechu o tloušťce 0,6mm v pozinku nebo povrchové úpravě v barvě RAL.

Ocelová revizní dvířka jsou určena k umístění do stěny a do podhledu. Dvířka se zavírají čtyřhranným klíčem nebo mají tlačný.

Společnost Riegelhof & Gärtner GmbH (RUG), založená v roce 1924, zaujala na německém a evropském trhu vedoucí významné místo jako výrobce revizních klapek a revizních dvířek.

Rozhodujícím pro společnost byl rok 2012, kdy v červnu 2012 zahájila činnost pod novou vlajkou jako podnik skupiny SEMIN SAS. Francouzský partner je významným výrobcem stavební chemie a profilových systémů a zároveň významným odbytovým partnerem firmy RUG na evropských trzích. Díky vstupu firmy RUG do této skupiny vznikl rozhodující potenciál, jehož zásadním cílem je vedoucí postavení na společném evropském trhu v této oblasti.

Pod novým jménem RUG SEMIN GmbH je od května 2012 realizována obchodní činnost v oboru produktů pro suché stavby se zkušenými pracovníky v původní lokalitě v Hesensku. Zároveň je rozšiřován původní sortiment společnosti RUG komínových dvířek, obkladových rámečků, větracích rámečků pro luxfery a střešního oplechování.

Výroba

Všechny výrobky i ocelová revizní dvířka vyrábí od června 2012 společnost RUG CZ, s.r.o. v České republice, ve výrobním závodě v Plzni.

Prodej v ČR

Společnost RUG CZ, s.r.o. zprostředkovává prodej celého sortimentu, zejména ocelová revizní dvířka v České a Slovenské republice.

Contact information

Město:Plzeň
Ulice:Domažlická 2780/176
PSČ:318 00
IČ:26741334
E-mail:office@rug.cz
WWW:https://www.rug.cz
Telefon:+420 378 774 930
Fax:+420 378 774 938

Leták