Předmět činnosti

revizní dvířka softline - softline dvířka pro revizní otvory

Dodáváme softlineová dvířka k zakrytí vedení elektro, plynu, vody. Revizní dvířka softline umožní jednoduchý přístup pro servisní zásahy. Revizní dvířka Softline jsou vyrobena z ocelového plechu o tloušťce 0,6mm v povrchové úpravě v barvě RAL 9016.

Revizní dvířka softline plechová jsou určena k umístění do stěny a do podhledu. Dvířka pro revize softline se zavírají čtyřhranným klíčem nebo mají tlačný US zámek.

Společnost Riegelhof & Gärtner GmbH (RUG), založená v roce 1924, zaujala na německém a evropském trhu vedoucí významné místo jako výrobce revizních klapek, revizních dvířek a revizních dvířek softline.

Rozhodujícím pro společnost byl rok 2012, kdy v červnu 2012 zahájila činnost pod novou vlajkou jako podnik skupiny SEMIN SAS. Francouzský partner je významným výrobcem stavební chemie a profilových systémů a zároveň významným odbytovým partnerem firmy RUG na evropských trzích zvláště pro revizní dvířka softline. Díky vstupu firmy RUG do této skupiny vznikl rozhodující potenciál, jehož zásadním cílem je vedoucí postavení na společném evropském trhu v oblasti revizní dvířka softline.

Pod novým jménem RUG SEMIN GmbH je od května 2012 realizována obchodní činnost v oboru produktů pro suché stavby se zkušenými pracovníky v původní lokalitě v Hesensku. Zároveň je rozšiřován původní sortiment společnosti RUG revizních dvířek softline, obkladových rámečků, větracích rámečků pro luxfery a střešního oplechování.

Výroba - všechny výrobky i revizní dvířka softline vyrábí od června 2012 společnost RUG CZ, s.r.o. v České republice, ve výrobním závodě v Plzni.

Prodej v ČR - společnost RUG CZ, s.r.o. zprostředkovává prodej celého sortimentu, zejména revizní dvířka softline v České a Slovenské republice.

Contact information

Město:Plzeň
Ulice:Domažlická 2780/176
PSČ:318 00
IČ:26741334
E-mail:office@rug.cz
WWW:https://www.rug.cz
Telefon:+420 378 774 930
Fax:+420 378 774 938

Leták