Předmět činnosti

skelné rohože - emulzní rohože ze skelných materiálů

Naše skelná rohož 300 gr. Emulzní. 1 x 1,25 m. Emulzní rohože se používají převážně se polyesterovými pryskyřicemi. Výroba forem, laminátových výroků a jejich opravy.

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích v oblasti skelných rohoží ?

Pokud se zabýváte prodejem skelné rohože, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze skelné rohože bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru skelná rohož pro stavební firmy, architekty a projektanty. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé skelné rohože již mnoho let pro širokou škálu stavebních odvětví. Skelnou rohož dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti skelné rohože, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Stavební tkaniny.

Kontaktní údaje

Město:Praha 9
Ulice:Ke Klíčovu 160/7
PSČ:190 00
IČ:48118729
E-mail:chemex@chemex.cz
WWW:http://www.chemex.cz
Telefon:+420 605 254 629
Fax:

Leták