nejlepší světlovody

WT-Windows Tomorrow s.r.o. nejlepší světlovody - nejlepší světlovodná technika, dodáváme nejlepší světlovody a světlovodné soustavy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

nejlepší světlovody

 

nejlepší světlovody - nejlepší světlovodná technika

 

Nejlepší světlovod pochopitelně splňuje následující poměr: nejkvalitnější světlovod za nejnižší cenu. Často však taková rovnice neplatí. Nejlepší světlovody jsou takové, jež jsou konstruovány z dílů prověřených výrobců, kteří používají patentované technologie a stále přicházejí s inovaci. K definici nejlepšího světlovodu je třeba dodat, že by měl mít dlouhou záruční lhůtu, rychlou odezvu dodavatele v případě servisu, ideálně bezúdržbovost, a samozřejmě maximální světelné zisky.

 

Toto jsme originál.

 

Koneckonců, historie  světlovodů nelže. Jsme vynálezci světlovodů a denních systémů (TDD-tubular daylight device). Naše originální patentovaná technologie se datuje do roku 1986, kdy osamělý Australan Steve Sutton vynalezl první prototyp světlovodu. Byla to naše vášeň, která umožnila rozšíření geniálního produktu do více než 125-ti zemí světa na čtyřech kontinentech včetně České Republiky. Světlovody Solatube® umožňují všem uživatelům změnit způsob, jakým využíváme denní světlo v budovách.

 

Jsme inovátoři, ne imitátoři, dodáváme nejlepší světlovody a světlovodné soustavy

 

Světlovody Solatube® od roku 1986 vytvořily na trhu řadu prvenství a více jak 15 patentů, které zaručují konzistentní a nepopiratelnou kvalitu našich výrobků, které jsou navrženy pro maximální výkon. Jsme hrdí na postavení světového lídra v oboru  světlovodů, denních systémů a nadále budeme nastavovat nová měřítka pro denní osvětlení prostřednictvím našich inovací. Naše výrobky jsou často napodobovány, avšak nikdy nebudou jejich replikou. Bez ohledu na to, kam se podíváte a co tvrdí jiní, uvidíte, že originální řešení je jen jedno, Solatube®….inovace v denním osvětlení ™.

 

Nejlepší světlovody pro Vaši střechu.