originální světlovody

WT-Windows Tomorrow s.r.o. originální světlovody - patentované originální světlovody

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

originální světlovody

 

originální světlovody - patentované originální světlovody

 

Námi dodávané originální světlovody představují řešení pro interiéry s nedostatkem přirozeného světla. Mnohé studie prokázaly, že lidé, kteří jsou vystaveni přirozenému světlu, jsou produktivnější, pozitivnější a zdravější. Originální světlovody například značky Solatube jsou ekologickým řešení, kde už nefungují tradiční okna nebo světlíky. Solatube je registrovaná značka, a tak se jedná o originální světlovodné systémy.

 

Toto jsme originál.

 

Koneckonců, historie  světlovodů nelže. Jsme vynálezci světlovodů a denních systémů (TDD-tubular daylight device). Naše originální patentovaná technologie světlovodů se datuje do roku 1986, kdy osamělý Australan Steve Sutton vynalezl první prototyp světlovodu. Byla to naše vášeň, která umožnila rozšíření geniálního produktu do více než 125-ti zemí světa na čtyřech kontinentech včetně České Republiky. Originální světlovody Solatube® umožňují všem uživatelům změnit způsob, jakým využíváme denní světlo v budovách.

 

Jsme inovátoři, ne imitátoři

 

Světlovody Solatube® od roku 1986 vytvořily na trhu řadu prvenství a více jak 15 patentů, které zaručují konzistentní a nepopiratelnou kvalitu našich výrobků, které jsou navrženy pro maximální výkon. Jsme hrdí na postavení světového lídra v oboru  světlovodů, denních systémů a nadále budeme nastavovat nová měřítka pro denní osvětlení prostřednictvím našich inovací. Naše výrobky jsou často napodobovány, avšak nikdy nebudou jejich replikou. Bez ohledu na to, kam se podíváte a co tvrdí jiní, uvidíte, že originální řešení světlovodů je jen jedno, Solatube®….inovace v denním osvětlení ™.

 

Originální světlovody pro Vaši střechu.