ploché světlovody

WT-Windows Tomorrow s.r.o. ploché světlovody - výkonné ploché světlovody

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

ploché světlovody

 

ploché světlovody - výkonné ploché světlovody

 

Jako ploché světlovody se označují světlovody, které jsou opatřeny horním krycím sklem. Světlovod tak na střeše nebo ve štítě budovy není zakončen kopulí, ale plochým provedením. Funkce světlovodu je zcela zachována, mění se však pohledové vyznění světlovodu. Ploché světlovody se tak lépe hodí pro domy například do historické části města nebo domy s neotřelou architekturou.

 

Toto jsme originál.

 

Koneckonců, historie  světlovodů nelže. Jsme vynálezci světlovodů a denních systémů včetně plochých světlovodů (TDD-tubular daylight device). Naše originální patentovaná technologie se datuje do roku 1986, kdy osamělý Australan Steve Sutton vynalezl první prototyp světlovodu. Byla to naše vášeň, která umožnila rozšíření geniálního produktu do více než 125-ti zemí světa na čtyřech kontinentech včetně České Republiky. Ploché světlovodyy Solatube® umožňují všem uživatelům změnit způsob, jakým využíváme denní světlo v budovách.

 

Jsme inovátoři, ne imitátoři

 

Ploché světlovody Solatube® od roku 1986 vytvořily na trhu řadu prvenství a více jak 15 patentů, které zaručují konzistentní a nepopiratelnou kvalitu našich výrobků, které jsou navrženy pro maximální výkon. Jsme hrdí na postavení světového lídra v oboru světlovodů, plochých světlovodů, denních systémů a nadále budeme nastavovat nová měřítka pro denní osvětlení prostřednictvím našich inovací. Naše ploché světlovody jsou často napodobovány, avšak nikdy nebudou jejich replikou. Bez ohledu na to, kam se podíváte a co tvrdí jiní, uvidíte, že originální řešení je jen jedno, Solatube®….inovace v denním osvětlení ™.

Ploché světlovody pro vaši střechu.