rezidenční světlovody

WT-Windows Tomorrow s.r.o. rezidenční světlovody - výkonné rezidenční světlovody

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

rezidenční světlovody

 

rezidenční světlovody - výkonné rezidenční světlovody pro stavbu a průmysl

 

Rezidenční světlovod je takový, který se používá pro instalaci zejména v bytových nebo rodinných domech. Rezidenční světlovod má užší průměr tubusu, aby prošel „úskalími“ střešní konstrukce a v interiéru nepůsobil příliš rušivě. Rezidenční světlovod i tak poskytuje dostatek osvětlení přirozeným denním světlem. Rezidenční světlovody se dodávají v průměru například 250 nebo 350 milimetrů. V případě potřeby lze ale dodat menší nebo větší průměry.

 

Modelová řada Solatube® 160 DS – 250mm s patentovaným osvětlovacím systémem rezidenčních světlovodů, který změní vešjeré Vaše představy o tom, kolik světla dokáže kvalitní rezidenční světlovod poskytnout. Díky technologiím nabízíme světlovod s největším poměrem výkonu na průměr světlovodu.

 

Kopulová technologie na rezidenční světlovody Raybender® 3000, reflexní zrcátko Light Tracker, odrazný materiál Spectralight® Infinity jsou důvod, proč jsou naše světlovody výrazně výkonnější, nežli jakákoliv jejich kopie.

 

Solatube® vystihuje vysoký výkon, minimální tepelné zisky/ztráty, správné spektrální složení světla.

 

Rezidenční světlovody pro: chodby, schodiště, koupelny, vstupní haly, toalety, šatny, ložnice, obývací pokoje, kuchyně, jídelny, dětské pokoje, pracovny, lobby bary, technické místnosti, jednací místnosti...