Předmět činnosti

Rezidenční světlovody

Rezidenční světlovod je takový, který se používá pro instalaci zejména v bytových nebo rodinných domech. Rezidenční světlovod má užší průměr tubusu, aby prošel „úskalími“ střešní konstrukce a v interiéru nepůsobil příliš rušivě. Rezidenční světlovod i tak poskytuje dostatek osvětlení přirozeným denním světlem. Rezidenční světlovody se dodávají v průměru například 250 nebo 350 milimetrů. V případě potřeby lze ale dodat menší nebo větší průměry.

Modelová řada Solatube® 160 DS – 250mm s patentovaným osvětlovacím systémem rezidenčních světlovodů, který změní vešjeré Vaše představy o tom, kolik světla dokáže kvalitní rezidenční světlovod poskytnout. Díky technologiím nabízíme světlovod s největším poměrem výkonu na průměr světlovodu.

Kopulová technologie rezidenčních světlovodů Raybender® 3000, reflexní zrcátko Light Tracker, odrazný materiál Spectralight® Infinity jsou důvod, proč jsou naše světlovody výrazně výkonnější, nežli jakákoliv jejich kopie.

Solatube® vystihuje vysoký výkon, minimální tepelné zisky/ztráty, správné spektrální složení světla.

Rezidenční světlovodypro: chodby, schodiště, koupelny, vstupní haly, toalety, šatny, ložnice, obývací pokoje, kuchyně, jídelny, dětské pokoje, pracovny, lobby bary, technické místnosti, jednací místnosti...

Kontaktní údaje

Město:Horoměřice
Ulice:Spojovací 136
PSČ:252 62
IČ:25019473
E-mail:info@solatube.cz
WWW:https://www.solatube.cz
Telefon:608 918 484; 774 168 885
Fax:220 972 146

Leták