světlovody do šikmých střech

WT-Windows Tomorrow s.r.o. světlovody do šikmých střech - levné světlovody do šikmých střech

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

světlovody do šikmých střech

 

světlovody do šikmých střech - kvalitní a levné světlovody do šikmých střech

 

Sedlové, nebo šikmé střechy mohou být osazeny takzvanými plochými světlovody do šikmých střech. Funkce světlovodu je plně zachována, ale pohledová část je bez kopule, která sbírá světlo. Respektive kopule pro světlovody do šikmých střech je instalována, ale zůstává skryta za plochým sklem. Toto technické řešení je stále žádanější a je vhodné právě jako světlovod do šikmých střech.

 

Koneckonců, historie nelže. Jsme vynálezci tubusových denních systémů a světlovodů do šikmých střech (TDD-tubular daylight device) a vynalezli jsme i světlovody do šikmých střech. Naše originální patentovaná technologie se datuje do roku 1986, kdy osamělý Australan Steve Sutton vynalezl první prototyp světlovodu. Byla to naše vášeň, která umožnila rozšíření geniálního produktu do více než 125-ti zemí světa na čtyřech kontinentech včetně České Republiky. Světlovody do šikmých střech Solatube® umožňují všem uživatelům změnit způsob, jakým využíváme denní světlo v budovách.

 

Jsme inovátoři, ne imitátoři

 

Světlovody do šikmých střech Solatube® od roku 1986 vytvořily na trhu řadu prvenství a více jak 15 patentů, které zaručují konzistentní a nepopiratelnou kvalitu našich výrobků, které jsou navrženy pro maximální výkon. Jsme hrdí na postavení světového lídra v oboru tubusových denních systémů a nadále budeme nastavovat nová měřítka pro denní osvětlení a světlovody do šikmých střech prostřednictvím našich inovací. Naše výrobky jsou často napodobovány, avšak nikdy nebudou jejich replikou. Bez ohledu na to, kam se podíváte a co tvrdí jiní, uvidíte, že originální řešení je jen jedno, Solatube®….inovace v denním osvětlení ™.

 

Prohlédněte si níže časovou osu kde ji vidět, kde jsme byly a kam směřujeme v budoucnu.

 

WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o. = světlovody do plochých střech.