světlovody pro předsíně

WT-Windows Tomorrow s.r.o. světlovody pro předsíně - výkonné světlovody do předsíně

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

světlovody pro předsíně

 

světlovody pro předsíně - výkonné světlovody do předsíně

 

V předsíních, halách nebo chodbách se často svítí. A někdy se svítí převážnou část dne. Proto je dobrým řešením světlovod pro předsíně, případně světlovod pro chodby nebo haly. Zachytávání denního světla probíhá v kopuli na střeše, kde je většinou nejvíce světla, světlovod pro předsíně dále vede střešní konstrukcí a světlo je následně předáváno do tmavé předsíně, haly nebo chodby.

 

Toto jsme originál.

 

Koneckonců, historie  světlovodů nelže. Jsme vynálezci světlovodů a denních systémů (TDD-tubular daylight device). Naše originální patentovaná technologie se datuje do roku 1986, kdy osamělý Australan Steve Sutton vynalezl první prototyp světlovodu. Byla to naše vášeň, která umožnila rozšíření geniálního produktu do více než 125-ti zemí světa na čtyřech kontinentech včetně České Republiky. Světlovody Solatube® umožňují všem uživatelům změnit způsob, jakým využíváme denní světlo v budovách.

 

Jsme inovátoři, ne imitátoři

 

Světlovody Solatube® od roku 1986 vytvořily na trhu řadu prvenství a více jak 15 patentů, které zaručují konzistentní a nepopiratelnou kvalitu našich výrobků, které jsou navrženy pro maximální výkon. Jsme hrdí na postavení světového lídra v oboru  světlovodů, denních systémů a nadále budeme nastavovat nová měřítka pro denní osvětlení prostřednictvím našich inovací. Naše výrobky jsou často napodobovány, avšak nikdy nebudou jejich replikou. Bez ohledu na to, kam se podíváte a co tvrdí jiní, uvidíte, že originální řešení je jen jedno, Solatube®….inovace v denním osvětlení ™.

Světlovody pro předsíně pro Vaši střechu.