světlovody zkušenosti

WT-Windows Tomorrow s.r.o. světlovody zkušenosti - zkušenosti se světlovody

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

světlovody zkušenosti

 

Světlovody zkušenosti

 

„Světlovody zkušenosti“. To je jedno z nejčastěji zadávaných sousloví do internetového vyhledávače, které používají zájemci o světlovody. Zkušenosti se světlovody jsou bohaté. Ve světě se světlovody používají už několik desítek let, v České republice máme zkušenost se světlovody přibližně dvě dekády. Zkušenosti se světlovody jsou velmi dobré – zákazníci bývají překvapeni intenzitou přirozeného osvětlení, které se v interiéru dostává ihned pro instalaci. Fotografie a reference najdete například na webu www.solatube.cz.

 

Koneckonců, historie světlovodů nelže. Jsme vynálezci tubusových denních systémů a máme zkušenosti se světlovody (TDD-tubular daylight device). Naše originální patentovaná technologie světlovodu se datuje do roku 1986, kdy osamělý Australan Steve Sutton vynalezl první prototyp světlovodu. Byla to naše vášeň, která umožnila rozšíření geniálního produktu do více než 125-ti zemí světa na čtyřech kontinentech včetně České Republiky. Světlovody Solatube® umožňují všem uživatelům změnit způsob, jakým využíváme denní světlo v budovách.

 

Jsme inovátoři, ne imitátoři, máme zkušenosti

 

Světlovody Solatube® od roku 1986 vytvořily na trhu řadu prvenství a více jak 15 patentů, které zaručují konzistentní a nepopiratelnou kvalitu našich výrobků, které jsou navrženy pro maximální výkon. Jsme hrdí na postavení světového lídra v oboru tubusových denních systémů a nadále budeme nastavovat nová měřítka pro denní osvětlení prostřednictvím našich inovací. Naše výrobky jsou často napodobovány, avšak nikdy nebudou jejich replikou. Bez ohledu na to, kam se podíváte a co tvrdí jiní, uvidíte, že originální řešení je jen jedno, Solatube®….inovace v denním osvětlení ™.

 

Prohlédněte si níže časovou osu kde ji vidět, kde jsme byly a kam směřujeme v budoucnu.

 

WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o. - světlovody zkušenosti, světlovody do plochých střech, světlovody do šikmých střech, studie denního osvětlení, osvětlení přirozeným světlem, tubusové křišťálové světlovody, tubusové světlovody pro šikmé střechy, tubusové světlovody pro ploché střechy