tlačné ventily

 tlačné ventily - tlačné ventily pro umyvadla, tlačné ventily pro sprchy, tlačné ventily na pisoáry a WC

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

tlačné ventily

 

tlačné ventily - tlačné ventily pro umyvadla, tlačné ventily pro sprchy, pisoáry a WC

 

Voda a energie do ní vložená je v rámci TZB významnou nákladovou položkou. Je proto důležité zabývat se možnostmi redukce jejich spotřeby.

 

Osvědčeným řešením úspor vody s velmi rychlou návratností vložených investic je omezení spotřeby v odběrných místech, t.j. snížení průtočné kapacity u umyvadlových, sprchových, pisoárových či WC armatur společně se zkrácením doby výtoku. Toho můžeme docílit použitím mechanických (tlačných) ventilů, programovatelných piezo senzorů či infrasystémů s krátkým nebo dlouhým dosahem paprsku.

 

Výhodou mechanických armatur je robustnost (vandaluvzdornost), podpořená protiblokovacím systémem, rychlý a jednoduchý servis, odolnost použitých materiálů proti úsadám vodního kamene a hlavně dlohodobá spolehlivost díky samočistícímu mechanismu se syntetickým rubínem.

 

Vhodnou alternativou s vyšší úrovní hygieny jsou programovatelné systémy s piezo nebo infra senzory, s funkcí hygienického výplachu, s blokováním při nadměrné spotřebě vody, s termální desinfekcí umyvadlových nebo sprchových výtoků a možností propojení na MaR případně na řídící TZB systém.

 

Klíčovými dodavateli technologií pro tlačné ventily jsou: PRESTO, RADA

 

Vyžádejte si naši nabídku na tlačné ventily.

Další prezentace

Ventily