čerpadla do studny

WILO CS, s.r.o. čerpadla do studny - kvalitní čerpadla do studny

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

čerpadla do studny

 

čerpadla do studny - spolehlivá čerpadla pro čerpání ze studny

 

Čerpadla do studny můžeme řešit dvěma aplikacemi.

 

Realizací povrchové vodárny využíváme tzv samonasávací čerpadla pro studny, jsou to čerpadla, která dokáží nasávat vody ze studny nebo jiného zdroje vody a dopravovat vodu dále do objektu.

 

Podle typu instalace budeme taky volit typ čerpadla do studny. Samonasávací čerpadla do studny můžeme kombinovat s tlakovou nádobou nebo mohou mít podobu kompaktní automatické vodárny. Limitem pro většinu samonasávacím čerpadlům je hloubka sání, ta se pohybuje okolo 8 metrů, pokud máte hlubší studnu nebo vzdálený zdroj vody a blížíte se k limitu, doporučujeme spíše volit ponorné čerpadlo.

 

Zásobování objektů pitnou vodou pomocí ponorného čerpadla, představuje řešení pro velkou část domácností. Výběr čerpadla do studny a komponent se opět odvíjí o způsobu instalace. Oblíbené jsou tzv vodárenské sety. Jedná se o kombinaci čerpadla do studny, malé expanzní nádobky a frekvenčního měniče nebo průtokového spínače. Alternativu představují ponorné automatické vodárny a jejich kompaktní provedení. Návod, jak vybrat ponorné čerpadla do studny a spoustu užitečných informacích k instalaci najdete v druhém videu, odkaz najdete v popisu. My se dále budeme dále věnovat povrchovým vodárnám.