čerpadla do studny

čerpadla do studny - spolehlivá čerpadla pro čerpání ze studny a do studny

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

 
Čajkovského 21, Olomouc,  779 00
 
+ 420 585 716 111
 
IČ: 61975265
DIČ: CZ: 61975265
Průmyslové obory

čerpadla do studny

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

 
čerpadla do studny - spolehlivá čerpadla pro čerpání ze studny a do studny
 
Pro majitele rodinných domů s vlastní studnou je čerpadlo do studny nebo domácí vodárna na čerpání vody ze studny nezbytným vybavením. Využití vody ze studny sníží domácnosti významně účty za vodu. Při výběru čerpadla na čerpání vody ze studny je třeba zvážit, zda potřebujte čerpadlo do studny, tedy pro ponornou instalaci nebo domácí vodárnu, která bude umístěna mimo studnu.
 
Rozhodujícím faktorem může být hloubka studny. Pokud potřebujte čerpat vodu z hloubky více než 8 m, potřebujete ponorné čerpadlo do studny.
 
Grundfos čerpadla do studny jsou konstruována s důrazem na spolehlivost a odolnost. S použitím kvalitních materiálů a moderního designu jsme zkonstruovali čerpadla pro spolehlivý provoz i při dlouhodobém používání.
 
Výhody čerpadel do studny Grundfos SB a SBA
Čerpadla do studny řady SB a SBA jsou ideální volbou pro majitele rodinných domů. Díky hygienickému atestu pro pitnou vodu je lze použít i pro čerpání vody ze studny s pitnou vodou.
 
Čerpadla do studny Grundfos SB nabízí základní funkce a spolehlivý provoz. Pokud potřebujete, aby se čerpadlo spouštělo automaticky je třeba ho dovybavit tlakovou řídící jednotkou. Čerpadla Grundfos SBA jsou již vybavena řídící jednotkou a majitel tak získá čerpadlo do studny typu vše v jednom.
 
Čerpadla SB a SBA mohou být vybavena plovákovým spínačem, který spíná/vypíná čerpadlo dle výšky hladiny vody ve studni.  
 
Studny mohou být vzdálené od domu a zdroje elektrické energie. Čerpadlo do studny by proto mělo mít dostatečně dlouhý kabel.  Čerpadla Grundfos SB a SBA jsou standardně dodávána s 15m kabelem zakončeným vidlicí 230V.
 
Díky pokročilým technologiím a inovativním řešením jsou naše čerpadla do studny efektivní při čerpání vody. Nabízíme modely s vysokou výkonovou účinností, které minimalizují spotřebu energie.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Čerpadla

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky