oběhová čerpadla

oběhová čerpadla - spolehlivá oběhová čerpadla

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

 
Čajkovského 21, Olomouc,  779 00
 
+ 420 585 716 111
 
IČ: 61975265
DIČ: CZ: 61975265
Průmyslové obory

oběhová čerpadla

Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

 
oběhová čerpadla - vyrábíme  a prodáváme oběhová čerpadla
 
Oběhová čerpadla jsou nezbytnou součástí systémů vytápění, chlazení nebo cirkulace teplé vody. Grundfos je jedním z největších a tradičních výrobců oběhových čerpadel na světě. Oběhová čerpadla řady ALPHA a MAGNA jsou navržena tak, aby poskytovala vysokou účinnost a spolehlivý výkon. Jsou vybavena moderními technologiemi, které minimalizují energetické ztráty a snižují náklady na provoz.
 
S oběhovými čerpadly Grundfos budete mít jistotu spolehlivého provozu po dlouhou dobu. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a podléhají přísným kontrolám kvality. Instalatéři u oběhových čerpadel Grundfos ocení jednoduchou a snadnou instalaci. Na našem webu a firemních aplikacích najdou také řadu videí, návodů a tipů z oblasti oběhová čerpadla a hydronických systémů.
 
Oběhová čerpadla řady ALPHA jsou vhodná pro otopné a klimatizační systémy v rodinných domech a jiných menších budovách.
 
Řada oběhových čerpadel ALPHA obsahuje varianty:
 
Oběhová čerpadla ALPHA1L
 
Elektronicky regulované oběhové čerpadlo s nízkou spotřebou energie. Čerpadlo ALPHA1L je vybavené základními provozními režimy. Jedná se o ideální náhradu za starší typy čerpadel. Oběhové čerpadlo ALPHA1L lze řídit také pomocí PWM signálu.
 
Oběhová čerpadla ALPHA2
 
Elektronicky regulované oběhové čerpadlo se stejnými provozními režimy jako ALPHA1L a navíc s režimem AUTOADAPT. Provozní režim AUTOADAPT umožňuje, že oběhové čerpadlo mění automaticky svůj výkon dle aktuálních požadavků na vytápění.
 
Oběhová čerpadla ALPHA3
 
Elektronicky regulované oběhové čerpadlo se stejnými funkcemi jako ALPHA2 a Bluetooth komunikací.
 
Oběhová čerpadla ALPHA SOLAR
 
Oběhové čerpadlo je navrženo pro integraci do všech druhů termálních solárních systémů s variabilním nebo konstantním průtokem.
 
Oběhová čerpadla řady MAGNA jsou určená pro větší systémy vytápění, klimatizace a chlazení v bytových domech, komerčních budovách a průmyslu.
 
Rádi vám poskytneme podporu při výběru, instalaci a údržbě oběhových čerpadel. Naši zkušení technici jsou připraveni odpovědět na vaše dotazy a poskytnout vám potřebné rady a doporučení.
 
Věříme, že naše oběhová čerpadla jsou ideálním řešením pro vaše potřeby. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou produktů a kontaktujte nás pro více informací.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Čerpadla

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky