čerpací jímky tlakové kanalizace

čerpací jímky tlakové kanalizace - dodáváme čerpací jímky pro tlakové kanalizace

Sigmont Praha s.r.o.

 
Hamerská 536, Praha 9 - Kyje, 198 00
 
+420 281 861 722
 
IČ: 62578316
DIČ: CZ62578316
Průmyslové obory

čerpací jímky tlakové kanalizace

Sigmont Praha s.r.o.

 
ČERPACÍ JÍMKY TLAKOVÉ KANALIZACE
 
Čerpací jímky tlakové kanalizace – řešení pro efektivní odkanalizování
 
Jsme dlouholetí specialisté na dodávku čerpacích jímek pro tlakové kanalizace, která přináší účinné a dostupné řešení pro odkanalizování nových i stávajících zástaveb bez ohledu na topografii dané lokality.
 
Princip tlakové kanalizace
 
Tlaková kanalizace představuje uzavřený systém podobný obrácenému vodovodu. Odpadní vody z připojených objektů jsou odváděny pomocí čerpacích jímek tlakové kanalizace. Výtlaky z těchto jímek se napojují na uliční páteřní výtlaky, které se následně spojují a dimenze potrubí jsou upravovány tak, aby byla udržena přiměřená proplachovací rychlost proudění v síti. Celá síť je nakonec napojena na čistírnu odpadních vod.
 
Důležité požadavky při návrhu čerpací jímky tlakové kanalizace
 
Při návrhu čerpacích jímek tlakové kanalizace jsou zohledňovány klíčové požadavky:
 
Akumulační objem jímky: Závisí na počtu připojených osob, velikosti domu či objektu a potřebném objemu pro správné fungování.
 
Terénní poměry: Hloubka jímky je stanovena s ohledem na spád z odkanalizovaného objektu a případný výskyt podzemní vody.
 
Materiál čerpacích jímek: Může být plastový (polyetylenový nebo polypropylenový) nebo železobetonový, v závislosti na specifických požadavcích.
 
Technologie čerpacích jímek a jejich vliv na síť
 
Při návrhu a implementaci technologie čerpacích jímek tlakové kanalizace je nutné zohlednit několik klíčových faktorů:
 
Parametry technologie: Závisí na převýšení a délce celé čerpací sítě, ztrátách třením a minimální proplachovací rychlosti proudění.
 
 
Tlakové parametry čerpací technologie: Pro optimální funkci sítě tlakové kanalizace se požaduje podobnost parametrů čerpadel jednotlivých připojených jímek a dostatečný tlak.Čerpadla s Řezákem: V domovních kanalizačních jímkách na tlakové síti se osazují čerpadla s řezákem pro efektivní čerpání dlouhým výtlačným potrubím.Spolehlivé hladinové spínání má vliv na správnou funkci, bezobslužný provoz i životnost čerpadla.
 
Ostatní aspekty a více informacíDalší technické a provozní požadavky na čerpací jímky tlakové kanalizace mohou být stanoveny správcem kanalizační sítě. Pro více informací o našich čerpacích jímkách tlakové kanalizace navštivte naše webové stránky nebo naši provozovnu. Jsme zde pro spolehlivé a efektivní řešení odkanalizování.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Čerpadla

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky