stavební čerpadla

stavební čerpadla - stavební čerpadlo do výkopu

Sigmont Praha s.r.o.

 
Hamerská 536, Praha 9 - Kyje, 198 00
 
+420 281 861 722
 
IČ: 62578316
DIČ: CZ62578316
Průmyslové obory

stavební čerpadla

Sigmont Praha s.r.o.

 
Stavební čerpadla - čerpání průsakových vod na stavbách klade na stavební čerpadla do výkopu specifické nároky.  Obvykle se při stavebních a výkopových pracích snižuje hladina vody na minimum a tak stavební čerpadla pracují částečně vynořená. Pro dobré chlazení motoru jsou proto čerpadla konstruována s obtékaným pláštěm motoru.  U čerpadel také z důvodu nízké hladiny většinou není požadován plovák.
 
Důležitým požadavkem na stavební čerpadla je odolnost proti abrazi. Proto jsou často hydraulické části čerpadel vyrobeny ze speciálních materiálů nebo i pogumovány.
 
Také na odolnost utěsnění motorů stavebních čerpadel jsou kladeny značné nároky, čerpadla proto mívají dvojité mechanické ucpávky z tvrdokovu s olejovými komorami.
 
Stavební čerpadla mají obvykle přenosné provedení.
 
K čerpadlům nabízíme i příslušenství  - koncovky a spojky pro napojení hadic, ploché a požární hadice, dále elektroinstalační materiál pro jištění motorů čerpadel, hladinové spínání a ochranu proti chodu na sucho.
 
Společnost Sigmont Praha dodává a servisuje tato čerpadla stavebním firmám a půjčovnám stavební mechanizace dlouhodobě a máme proto i zpětnou vazbu, s jakými čerpadly mají zákazníci dobré zkušenosti.
 
 
stavební čerpadlo do výkopu - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud se zabýváte prodejem systémů pro stavební čerpadla, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze stavební čerpadla bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru stavební čerpadla pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé stavební čerpadlo do výkopu již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Stavební čerpadlo do výkopu dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti stavební čerpadla, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslová čerpadla

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Čerpadla

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky